یکشنبه 31 شهریور 1398

تجلیل بخشدار از قهرمان دو ومیدانی شاندرمن

نسخه چاپی ایجاد : ‎1395/10/02 12:45 ویرایش : ‎1395/10/02 12:47 بازدید: 574

بخشدار شاندرمن در دیدار با مقداد احمدی از قهرمانان و عنوان داران پر افتخار دو میدانی کشور، از وی تقدیر کرد.

سید رضا صفوی با اظهار خرسندی و ابراز تحسین از فعالیت افتخار افرین این ورزشکار دومیدانی کار ، افزود: پیام بنده به جوانان غیور و پویای شاندرمن این است که، آقای مقداد احمدی را الگوی خود قرار دهند تا مانند این قهرمان، باعث مسرت و دلشادی مردم شوند.

وی ادامه داد: " مقداد احمدی" نشان داد که می توان با کمترین امکانات و تجهیزات هم، عزم را جزم کرد و استوارانه باردگر حدیث پر افتخار پیروزی را به صدا در آورد، و تا دیروز در سطح شهرستان و استان، و امروز در سطح کشوری باعث مباهات ما و شاندرمن عزیز شود.

بخشدار شاندرمن با بیان اینکه باید توجه ویژه ای به ورزش و نقش آن در سلامت جسمی و روحی، بخصوص جوانان داشت، ابراز امیدواری کرد: با ارتقای امکانات ورزشی شاندرمن تا حد امکان، کماکان شاهد درخشش و پیروزی جوانان ورزشکار شاندرمنی و افتخار آفرینی آنان برای مردم شریف شاندرمن باشیم. در ادامه ی این نشست مقداد احمدی نیز برخی از مشکلات و موانع پیش روی ورزش قهرمانی در سطح بخش شاندرمن را با بخشدار شاندرمن در میان گذاشت.

شایان ذکر است مقام سومی قهرمانی کشوری دوی صحرانوردی، چهارمی دو میدانی کشوری، قهرمانی دومیدانی گیلان در 3سال پیاپی و قرار گرفتن در میان 10 پله نورد برتر برج میلاد تهران از افتخارات این ورزشکار ارزشمند شاندرمنی است، همچنین احمدی در حال حاضر احمدی در اردوی تمرینی مسابقات انتخابی بزرگسالان دوومیدانی صحرانوردی تیم ملی به سر می برد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی