سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
فرماندار ماسال خبر داد:

کلیه مسیرهای مسدود شده شهرستان ماسال بازگشایی شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/15 14:32 ویرایش : ‎1397/07/16 08:10 بازدید: 214

 

پس از گذشت یک روز از وقوع سیلاب در شهرستان ماسال، که مسیرهای روستایی شهرستان بازگشایی وآب  17 روستا  که بر اثر سیلاب قطع شده بود .،وصل شد

به گزرش روابط عمومی فرمانداری ماسال، محمد جواد عامر صبح امروز با حضور در مناطق سیل زده شهرستان ماسال  و مسیر ییلاقی اولسبلنگاه، آخرین وضعیت این مناطق را از نزدیک بررسی کرد.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان ماسال طی این بازدید، با بیان اینکه خوشبختانه  با تلاش اعضای ستاد مدیریت بحران، مسیر دسترسی 27 روستای شهرستان  که بر اثر سیل مسدود شده بود، بازگشایی شد، افزود: پل دوله ملال از جمله مسیرهای مسدود شده بود که با تلاش شبانه روزی صبح امروز به  طور کامل بازگشایی شد، همچنین مشکل راه های مواصلاتی بخش شاندرمن رفع شد..

فرماندار ماسال  با اشاره به قطع آب 17 روستای بخش مرکزی ماسال بر اثر سیلاب، اظهار داشت: با تلاش اداره آب و فاضلاب روستایی،  هم اکنون آب این روستاها وصل شده است، البته با توجه به فشار اولیه،  این آب هم اکنون برای آشامیدن مناسب نمی باشد که بدین منظور دوعدد تانکر آب روستایی شرکت آبفار استان به شهرستان منتقل گردیده و تا مناسب شدن وضعیت آب آشامیدنی، آب شرب اهالی این روستاها از این طریق تامین می شود.

عامر ادامه داد: روستاهای گنذر، گرمخونی، توت نساء، نساء سراکه، سیاهدول، تاسکوه، ژیه کوه، لیپا، مرکیه، نظر محله، دوله کوه، میرمحله، ورمیه، تبرسرا، وره کول و طبق سر از جمله روستاهای شهرستان بودند که روز گذشته شبکه آبرسانی آنها بر اثر جاری شدن سیلاب قطع شده بود.

وی افزود: همچنین برق روستای پنگاپشت با کمک عوامل اداره برق از عصر دیروز وصل گردیده و از 60 مشترک تلفن که ارتباط آنها بر اثر سیلاب قطع شده بود،  40 اشتراک رفع مشکل شده است.

دولت و ملت همدلی و همزبانی