سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
فرماندار ماسال:

نیروهای امنیتی ما باید سرآمد اخلاق در برخورد با مردم باشند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/18 15:57 ویرایش : ‎1397/07/19 09:21 بازدید: 211


محمد جواد عامر صبح امروز و در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرتان ماسال گفت: امنیت، توسعه و ارتباط با دنیا، سه بحث کلیدی در دنیای امروز به شمار می روند.

عامر خطاب به نیروهای انتظامی و نظامی شهرستان گفت: بحث امنیت (امروز) در دستان شماست و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: اگر امنیت وجود نداشته باشد، توسعه نخواهیم داشت.

وی افزود: نیروهای امنیتی و نظامی ما یک تفاوت با تمامی نیروهای امنیتی در دنیا دارند و آن ریشه در دو شاخص اعتقاد و اخلاق دارد.

فرماندار ماسال همچنین با تاکید بر این موضوع که نیروهای امنیتی ما باید سرآمد اخلاق در برخورد با مردم باشند، گفت: انتظار داریم در برخورد با گردشگران، همچون گذشته، حساب کار هنجارشکنان و کسانی که به دنبال ایجاد نا امنی هستند را جدا نموده و برای مسافرانی که به این شهرستان می آیند، با ایجاد امنیت و اخلاق مداری، ساعات خوشی را فراهم نمایید.

عامر در پایان گفت: جا دارد تقدیری ویژه داشته باشیم از کسانی که روزی در این نهاد خدمت کرده و امروز بازنشست شده اند، از خانواده های نظامیان که سختیهای زیادی را تحمل می کنند و همینطور کسانی که فرزندانشان را در راه حفظ امنیت کشور از دست دادند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی