یکشنبه 25 آذر 1397
همزمان با چل سالگی انقلاب اسلامی

برنامه تلویزیونی جنگ چهل اوخان به ماسال رسید

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/09/13 09:47 بازدید: 54

ویژه برنامه تلویزیونی جنگ چهل اوخان به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی و با هدف ارائه دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در ماسال برگزار می شود.  

قربان خوشحال در جلسه ی هماهنگی برگزاری جنگ چهل اوخان، با بیان اینکه در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی باید شرایطی فراهم شود که خدمات نظام جمهوری اسلامی طی این 40 سال به درستی برای عموم مردم اطلاع رسانی شود، افزود: در فرایند این اطلاع رسانی باید از ظرفیت نخبگان، اصحاب رسانه و هنرمندان در غالب برنامه های طنز و اجتماعی استفاده شود تا علاوه بر ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه، عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی در 40 سال گذشته تشریح شود.

وی با اشاره به برگزاری جنگ چهل اوخان به مناسبت چهل سالگی انقلاب و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، گفت: این برنامه با همکاری صداو سیمای مرکز گیلان، شهرداری ماسال و سایر ادارات شهرستان ماسال برگزار می شود و در این جنگ  از وجود بازیگران و هنرمندان مطرح استانی و شهرستانی استفاده خواهد شد.

لازم به ذکر این است این جلسه با حضور سیرنگ پور رحیمی تهیه کننده صداو سیمای مرکز گیلان برگزار شد و موارد فنی مورد نیاز برگزاری این برنامه از سوی وی تشریح شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی