یکشنبه 31 شهریور 1398

فرماندار ماسال از قهرمانان ماسالی بوکس تجلیل کرد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/15 14:44 بازدید: 224

فرماندار ماسال ظهر امروز از قهرمانان ماسالی بوکس کشور در رده جوانان تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ماسال،  محمد جواد عامر در نشستی که با حضور قهرمانان ماسالی بوکس کشور در رده جوانان و نوجوانان  و مربیان ماسالی تیم بوکس گیلان برگزار شد گفت: شاید تجلیل از ورزشکاران به لحاظ مادی به هیچ وجه نتواند جبرانگر تلاش قهرمانان باشد اما به لحاظ معنوی و از این حیث که جوان ورزشکار بداند که تلاش و زحمات آنها از سوی جامعه و مسئولین دیده می شود ارزشمند است و موجب ترغیب جوانان به ورزش می شود.
وی با ابراز امیدواری در خصوص پخش زنده مسابقات بوکس از تلویزیون، تاکید کرد: کار شما کار بزرگی است، این که نام ماسال را به دنیا و ایران معرفی می کنید، کار کوچکی نیست و حتی در رشد اقتصاد و فرهنگ  شهرستان نیز موثر است.
فرماندار ماسال ادامه داد: امیدواریم روزی نام ماسال را نه در ایران بلکه در دنیا معرفی کنیدو به مردم دنیا بگویید ما به واسطه قدرت ایمان و تلاش خود توانستیم از شهری کوچک به چنین جایگاهی دست یابیم.
عامر با بیان اینکه احترام به پیشکسوت در ورزش یک اصل است، افزود:  به خودتان قول دهید اگر روزی به جایی رسیدید همواره به اولین مربیان خود احترام بگذارید و قدردان زحمات آنان باشید چرا که اگر این مربیان نبود هرگز نمی توانستید به آن جایگاه دست یابید.
شایان ذکر است علیرضا فیضی و شاهین عطایی در هفته گذشته در قالب تیم جوانان گیلان به ترتیب با کسب مدال طلا و مدال برنز و با مربیگری یوسف کوهی و سعید کوهی تیم جوانان گیلان را قهرمان بوکس کشور کردند. همچنین علیرضا شعبانزاده نیز ماه گذشته به مقام سوم مسابقات بوکس انتخابی تیم ملی در رده نوجوانان رسیده بود.
دولت و ملت همدلی و همزبانی