سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
همزمان با پنجمین روز دهه مبارک فجر صورت پذیرفت:

افتتاح 44 پروژه عمرانی با حضور معاون استاندار در ماسال

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/11/16 17:03 بازدید: 244

در  پنجمین روز از دهه مبارک فجر، با حضور معاون عمرانی استاندار گیلان، 44 پروژه عمرانی در زمینه های عمران شهری، مخابرات و برق با اعتبار 5 میلیارد و 900 میلیون تومان  در ماسال به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ماسال، علی اوسط اکبری مقدم در ابتدای سفر خود به شهرستان ماسال که با همراهی مدیر دفتر فنی استانداری و فرماندار ماسال صورت پذیرفت از 17 پروژه آسفالت معابر شهری ماسال که برای اجرای آن بالغ بر 3 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار هزینه شده بود رونمایی کرد.

افتتاح همزمان 10 پروژه مخابراتی شهرستان ماسال در روستای خروم بخش مرکزی این شهرستان، از دیگر برنامه های سفر معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان به ماسال بود که با اعتبار یک میلیارد و 80 میلیون تومان در زمینه های نصب و راه اندازی تجهیزات کافوی نوری، افزایش پهنای باند مخابراتی، توسعه و تقویت شبکه همراه اول و نصب و راه اندازی سایت مخابراتی به بهره برداری رسید.

اکبری مقدم در آخرین برنامه سفر خود نیز 17 پروژه توسعه و تقویت شبکه برق روستایی و شهری شهرستان ماسال را به صورت نمادین در روستای آهکلان بخش مرکزی به بهره برداری رساند که برای اجرای آن بالغ بر یک میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار هزینه شده بود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی