چهارشنبه 26 تیر 1398
با حضور فرماندار ماسال

از معلمان شهرستان ماسال تجلیل شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/02/16 13:13 بازدید: 115

به مناسبت هفته معلم با حضور فرماندار، امام جمعه شهرستان ماسال از معلمان و فرهنگیان این شهرستان تقدیر شد.
محمد جواد عامر در همایش بزرگداشت مقام معلم با تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه معلم در توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جامعه، افزود :معلمی شغل انبیاست و فعالیت در این شغل، جایگاه رفیعی دارد و یک کار بسیار تخصصی است و در عین حال تنها شغلی است که ارباب رجوع آن نشسته است و مسئول ایستاده .
فرماندار ماسال ادامه داد: معلم با مسئولیت و تعهدی که نسبت به آموزش و تعلیم و تربیت دانش آموخته خود دارد، تمام تلاشش را برای به ثمر نشستن دانش آموخته خود انجام می دهد و عمر گرانبهای خود را در این راه می گذراند .
وی با اشاره به لزوم تکریم و تشکر از مقام معلم، خاطرنشان کرد: بنده همه ساله به معلمان خود که در سالهای دانش آموزی به من دانشی یاد دادند عرض ادب می کنم و تا جایی که امکان داشته باشد با دوستان و همکلاسیهای قدیم خود به آنها سر میزنیم .
عامر با بیان اینکه در سالهای آتی تعداد زیادی از معلمین در سطح شهرستان و استان و کشور بازنشسته خواهند شد و این امر مستلزم جذب معلمین از طریق دانشکاههای معتبر خواهد بود، گفت: از همین رو با پیگیری های به عمل آمده با ریاست محترم دانشگاه فرهنگیان استان و بازدید از مکان های پیشنهادی در سطح شهرستان یکی از شعبات این دانشگاه را در شهرستان ماسال مستقر خواهیم کرد و اگر مکان مورد نظر مورد تایید مراجع ذیصلاح باشد طی مدت 5 ماه باید آمادگی کامل برای تجهیز این مکان آموزشی ایجاد شود و این نوید را به تمام مردم شهرستان خواهیم داد که این دانشگاه سال تحصیلی جدید راه اندازی خواهد شد.
در پایان این همایش از معلمان و فرهنگیان شهرستان ماسال با حضور فرماندار، امام جمعه و سایر مسئولین شهرستان ماسال تقدیر به عمل آمد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی