چهارشنبه 26 تیر 1398
فرماندار ماسال خبر داد:

سفر شهرستانی مدیر کل راهداری به شهرستان ماسال

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/02/25 19:41 بازدید: 110

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر شهرستانی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای به شهرستان ماسال و مسائل و مشکلات حوزه راهداری ماسال بررسی شد.
فرماندار ماسال در نشست با مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای گیلان با تقدیر از تلاش ها و همکاری های اداره کل راهداری و اداره راهداری ماسال در عرصه های مختلف، خاطر نشان کرد: اداره راهداری در تمامی زمینه ها از قبیل راه روستایی و عشایری به ویژه در مواقع بروز بحران همواره نقش اساسی ایفا کرده است.
محمد جواد عامر با اشاره به کمبود تجهیزات و ماشین آلات سنگین در شهرستان در بخش های دولتی و خصوصی، گفت: با توجه به بحران خیز بودن شهرستان به شدت نیازمند تقویت ناوگان و تجهیزات سنگین هستیم.
وی وقوع رانش در عرصه های مختلف ییلاقات ماسال را یکی دیگر از دغدغه های شهرستان دانست و افزود: به همین علت مسیر گردشگری اصلی شهرستان بارها دچار رانش شده است و به تبع آن آسفالت این مسیر نیازمند ترمیم و روکش است که انتظار داریم در این راستا شاهد همکاری اداره کل راهداری باشیم.
فرماندار ماسال آسفالت کامل مسیر ماسال به گیلوان را یکی از خواسته های اصلی شهرستان ماسال برشمرد و تصریح کرد: متاسفانه در این زمینه برخی مشکلات اداری از سوی برخی نهادها ایجاد شده است که امیدواریم هر چه سریع تر مرتفع شود.
عامر استقرار راهدارخانه در مسیر جاده ییلاقی ماسال را یکی دیگر از نیازمندی های شهرستان برشمرد و ابراز داشت: فرمانداری ماسال آمادگی دارد نسبت به تامین و تعرفه زمین جهت احداث راهدارخانه با اداره کل راهداری همکاری نماید.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان نیز در این نشست با ارائه گزارشی اجمالی از اقدامات راهداری در شهرستان ماسال، اظهار داشت: در سال 97 بالغ بر 3 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های راهداری این شهرستان هزینه شده است.
محمد رضا نازک کار با اشاره به فرسوده بودن برخی از تجهیزات و ناوگان حمل ونقل اداره کل راهداری ، گفت: در بخش تجهیزات و نوسازی ناوگان و تجهیزات راهداری نیازمند کمک و هم افزایی سایر مسئولین به ویژه فرمانداران هستیم.
وی با اشاره به نیاز شهرستان ماسال به احداث راهدارخانه در مسیر ییلاقی، اظهار داشت: در صورت تامین زمین، اداره کل راهداری نسبت به احداث و راه اندازی راهدارخانه در مسیر ییلاقات ماسال اقدام خواهد کرد.
در ادامه سفر شهرستانی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای به ماسال و پس از بازدید مشترک از پروژه در حال احداث پل توسه سرای شاندرمن، پل روستای میرمحله ماسال و مسیر جاده ییلاقی ماسال، تصمیمات لازم جهت رفع مشکلات پیش رو اتخاذ شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی