جمعه 1 شهریور 1398
فرماندار ماسال خواستار شد:

نظارت و کنترل اجاره اماکن اقامتی از سوی تعزیرات و گردشگری تشدید شود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/03/19 09:35 ویرایش : ‎1398/03/19 09:51 بازدید: 154

فرماندار ماسال با اشاره به حضور خیل عظیم گردشگران در شهرستان ماسال در تعطیلات عید فطر و افزایش شدید اجاره اقامتگاه های گردشگری، خواستار نظارت شدید و برخورد با متخلفان از سوی اداره تعزیرات و گردشگری شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ماسال، «محمدجواد عامر» در جلسه شورای اداری شهرستان ماسال که در محل فرمانداری برگزار شد، با تبریک عید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، اظهار کرد: در این ایان شهرستان ماسال با توجه به ییلاقات بکری که دارد میزبان سیل مسافران در ایام تعطیلات عید فطر بود که باید نیروی انتظامی و سپاه که طی این تعطیلات همواره پای کار بودند صمیمانه تشکر نمایم.
فرماندار ماسال با بیان اینکه متاسفانه برخی از کلبه‌داران اجاره زیادی برای اقامت مسافران دریافت کرده اند، افزود: تعزیرات و اداره گردشگری باید نظارت کامل در این زمینه داشته باشد تا با تلاش هم بتوانیم برای مسافران ایام خوشی را رقم بزنیم.
عامر با اشاره به سفر شهرستانی مدیر کل تعزیرات به شهرستان ماسال و قول مساعد جهت استقرار اداره تعزیرات در ماسال، ابراز امیدواری کرد: با استقرار این اداره در سطح شهرستان شاهد نظارت و کنترل بهتر تخلفات و گرانفروشی ها در سطح شهرستان باشیم.
وی با ابراز نارضایتی از پی گیری برخی از پروژه ها از سوی ادارت، گفت: روسای ادارات باید با جدیت پیگیر پروژه های عمرانی خود باشند و با ارتباط مداوم با اداره کل زمینه تسریع در اجرای پروژه ها را فراهم کنند.
رئیس شورای اداری شهرستان ماسال با بیان اینکه تا پایان سال 97 قرار بود روند پاکسازی رودخانه های ماسال و شاندرمن اتمام پذیرد، از اداره محیط زیست خواست: ضمن تسریع در اجرای برنامه پاکسازی رودخانه های مرغک و خالکایی و برخورد قاطع با آلوده کنندگان رودخانه، زمینه رهاسازی و پرورش ماهی در آن را فراهم نمایند.
فرماندار ماسال با تاکید بر اینکه مدیران در حوزه کاری خود به گونه ای عمل کنند که مردم احساس یاس و ناامیدی نکنند، تصریح کرد: مسئولان باید از فرصت مدیریتی خود استفاده و به مردم خدمت کنند تا در دنیا و آخرت سربلند باشند.
وی با اشاره به فرا رسیدن تعطیلات مدارس، اظهار کرد: همه دستگاه ها برنامه های عملیاتی برای اوقات فراغت را باید به فرمانداری ارائه دهند.
عامر با بیان اینکه تفکیک زباله از مبدا باید در شهرستان ماسال عملیاتی شود، افزود: باید تا اواخر سال جاری شاهد رشد 50 درصدی در زمینه مذکور در شهرستان باشیم.
فرماندار ماسال با ابراز تاسف از وضعیت مشهد میرزا در ییلاقات ماسال، از اداره گردشگری خواست: طی مدت یک هفته نسبت به نصب سنگ و تابلوی در خور شان و جایگاه میرزاکوچک در این مکان اقدام نماید.
وی با اشاره به لزوم دوری جستن از فضای یاس و ناامیدی شرایط حساس کشور، تصریح کرد: مطابق با فرمایش مقام معظم رهبری« هر آن کس که تخم ناامیدی را در دل مردم بکارد، فتنه گر است» و اگر هر شخص و مسئول در هر جایگاه با حرف یا عمل خود در راستای نامیدی و یاس مردم حرکت کند از این قاعده مستثنی نیست.
در پایان این جلسه فرماندار ماسال از آقای علی ستیزه طراح برتر یادمان شهدای گمنام ماسال با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی تجلیل به عمل آورد.

گالری عکس مرتبط جلسه شورای اداری ماسال
دولت و ملت همدلی و همزبانی