یکشنبه 31 شهریور 1398
فرماندار ماسال خبر داد:

مسابقات اتومبیلرانی خانوادگی تورینگ وسافاری قهرمانی کشور درییلاقات ماسال

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/03/21 17:28 بازدید: 160

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ماسال اولین نشست فرماندار با رئیس هیات اتومبیل رانی و موتور سواری استان گیلان وبا حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ماسال در دفتر کار فرماندار ماسال برگزار شد .
فرماندار ماسال در این نشست اظهار داشت :با توجه به تصمیم وزارت ورزش و جوانان کشور و اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان ,مسابقات اتومبیل رانی خانوادگی تورینگ و سافاری قهرمانی کشور در مناطق ییلاقی ماسال برگزار خواهد شد.
محمد جواد عامر ادامه داد: با فراهم نمودن مقدمات کار و در نظر گرفتن همه جوانب اعم از : نحوه برگزاری,تعداد اتومبیل رانان و همراهان ,نوع اقامت و اسکان در شهرستان و تعیین مسیر و غیره ,امیدواریم لحظات خوبی را برای مردم رقم بزنیم .
وی افزود :این رشته ورزشی میتواند معرف جاذبه های گردشگری شهرستان باشد و هر کدام از این افراد که با خانواده خود به شهرستان می آیند,سفیری برای معرفی این شهرستان و مردم ورزش دوست و خونگرم کل کشور باشند .
وی با ابراز امیدواری بیان داشت: برگزاری اینگونه مسابقات در شهرستان میتواند تاثیر خوبی بر اقتصاد و معیشت شهروندان داشته باشد.فرماندارماسال با تاکید بررعایت مسائل فرهنگی که دغدغه اصلی کشور و هم استان و شهرستان که از حدت و شدت خواصی برخوردارمی باشد نیز مراعات شود و مد نظر قرار گیرد.
رئیس هیات اتومبیلرانی و موتور سواری استان گیلان در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از فرماندارورزش دوست شهرستان با اشاره به اینکه این سری از مسابقات دارای 4 راند بوده که یک راند آن در ییلاقات ماسال برگزار خواهد شد افزود :تعدا افراد شرکت کننده درمسابقات حداکثر 200 نفر خواهد بود که بخش زیادی از آنها در ماسال اسکان خواهند گرفت .

دولت و ملت همدلی و همزبانی