فرماندار ماسال خبر داد:

بانوی ماسالی رئیس تامین اجتماعی ماسال شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/04/12 12:11 ویرایش : ‎1398/04/12 19:14 بازدید: 195

با حضور فرماندار ماسال و مدیر کل تامین اجتماعی، یک بانوی ماسالی به عنوان رئیس جدید تامین اجتماعی ماسال معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ماسال، محمد جواد عامر صبح امروز در جلسه معارفه رئیس جدید تامین اجتماعی ماسال با تقدیر و تشکر از زحمات اداره تامین اجتماعی ماسال در دوران ریاست آقای شارمی و سرپرستی آقای تام، گفت: خوشبختانه علی رغم همه مشغله کاری که در این اداره وجود دارد، مشکل خاصی در این حوزه نداشتیم.
وی ادامه داد: اگر چه در ظاهر شاید کار اداره تامین اجتماعی خیلی سنگین نباشد اما کوچکترین اختلال در این سیستم اداری می تواند تبعات اجتماعی زیادی برای شهرستان داشته باشد.
فرماندار ماسال با آرزوی موفقیت برای سرکار خانم اسدی به عنوان رئیس جدید اداره تامین اجتماعی، گفت: ایشان دارای 3 خصیصه ارزشمند هستند که اولین آن فرزند شهید بودن ایشان است و همین خانواده شهداء هستند که صاحبان اصلی انقلاب و نظام هستند.
عامر انتصاب خانم بتول اسدی به عنوان اولین مدیر اجرایی زن در سطح ادارات در یک دستگاه پر مشغله را دومین خصیصه این انتصاب دانست و افزود: البته این امر با توجه به صف شکن بودن ایشان، وظیفه ایشان را سخت تر می کند.
وی بومی بودن را سومین خصیصه خانم اسدی عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد: با توجه به اشراف ایشان به منطقه و فرهنگ بومی شاهد توسعه بیش از پیش این اداره باشیم.
فرماندار ماسال با اشاره به اهمیت بهبود فضای اداری تامین اجتماعی، خاطرنشان کرد: در صورتی که اداره تامین اجتماعی آمادگی احداث ساختمان اداری در سطح شهرستان را داشته باشد این امکان وجود دارد از طریق اداره راه و شهرسازی زمینی مناسب جهت احداث ساختمان تعرفه شود.
عامر در پایان خطاب به رئیس جدید تامین اجتماعی تاکید کرد: عنایت خداوند و دعای خیر مردم دو کلید اصلی موفقیت دنیوی و اخروی هستند که با استعانت از آن بسیاری از کارها سهل خواهد بود.
گفتنی است بتول اسدی فرزند شهید اسدی ,اهل و بومی شهرستان ماسال می باشد و سومین انتصاب مدیر زن در سطح ادرات تامین اجتماعی استان گیلان محسوب می شود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی