جمعه 1 شهریور 1398
فرماندار ماسال ابراز امیدواری کرد:

افتتاح 2 خانه بهداشت ماسال همزمان با هفته دولت

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/10 10:54 ویرایش : ‎1398/05/10 10:57 بازدید: 103

فرماندار ماسال در نشست با معاون بهداشت دانشگاه علم پزشکی ابراز امیدواری کرد: با تکمیل و تجهیز ساختمان خانه های بهداشت مهدیخان محله و گنذر، این دو خانه بهداشت در هفته دولت به بهره برداری برسند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ماسال، محمد جواد عامر در نشست با معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه ساختمان های خانه بهداشت گنذر و مهدیخان محله در مراحل پایانی احداث خود قرار دارند، افزود: انتظار داریم با تخصیص اعتبار جهت تجهیز این دو ساختمان، این خانه های بهداشت در هفته دولت سالجاری به بهره برداری برسند.
وی احداث ساختمان مرکز بهداشتی طاسکوه را یکی دیگر از دغدغه های بهداشتی شهرستان ماسال دانست و اظهار داشت: با توجه به گردشگرپذیر بودن منطقه و افزایش اجاره ساختمان استیجاری مرکز، نیاز است هر چه سریعتر نسبت به تعیین پیمانکار و آغاز عملیات احداث ساختمان مرکز طاسکوه اقدام شود.
دکتر عباسی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در این نشست با اشاره به اقدامات دانشگاه علوم پزشکی در جهت پی گیری حقوق پزشکان خانواده گفت: با همه کمبودها در زمینه اعتبارات 8 خانه بهداشت با اعتبار بالغ بر 30 میلیارد ریال در سطح استان گیلان در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
عباسی ادامه داد: در همین راستا سعی خواهیم کرد با تکمیل و تجهیز خانه های بهداشت روستاهای گنذر و مهدیخان محله بخش مرکزی ماسال، این دو خانه بهداشت نیز در هفته دولت سال جاری به بهره برداری برسند.
فرماندار ماسال و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گیلان در همسن راستا از خانه های بهداشت روستاهای گنذر، مهدیخان محله و چسلی ماسال بازدید کردند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی