جمعه 1 شهریور 1398

پیام تبریک فرماندار ماسال به مناسبت روز خبرنگار

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/17 07:43 بازدید: 82

فرماندار ماسال طی پیامی، فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران صدیق تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ماسال، محمد جواد عامر همزمان با 17 مرداد روز خبرنگار با ارسال پیامی فرارسیدن این روز را به اصحاب رسانه، خبرنگاران و جامعه اطلاع رسانی تبریک گفت، متن این پیام بدین شرح است:
بسمه تعالی
خبرنگاران به عنوان قاصدان امین و راویان صدیق تجسم امانت، مسئولیت، تعهد ، دلسوزی و وظیفه اند که با نقد منصفانه‌ی کاستی‌ها و بیان هوشمندانه‌ی پیشرفت ها وجدان بیدار انسانیت و زمینه ساز سلامت فکری و فرهنگی جامعه اند .
۱۷ مرداد یادآور بزرگ مردانی چون شهید والامقام«محمود صارمی» است که عاشقانه در عرصه اطلاع رسانی با نثار جان خویش به کار و حرفه وزین خبرنگاری ارزشی والا بخشیده اند.
اینجانب ضمن تبریک صمیمانه این روز به همه خبرنگاران صدیق و وظیفه شناس که با نقد منصفانه همراه با راهکارهای عملی در انجام وظیفه خود از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند و حرمت قلم را که خداوند متعال بنا به نص صریح قرآن به آن قسم یاد نموده، به هیچ قیمتی نمی فروشند، خود را بازیچه امیال و هوس دیگران قرار نمی دهند و در بازی های سیاسی همواره جانب حق و انصاف را گرفته و چشم بسته شمشیر برای دیگران نمی زنند و موجبات افزایش امید، وحدت و نشاط اجتماعی را فراهم می نمایند، سعادت، پیروزی و سرافرازی دنیوی اخروی را از درگاه خداوند منان برایشان آرزومندم. محمد جوادعامر/ فرماندار ماسال/ 17مرداد 98

دولت و ملت همدلی و همزبانی