یکشنبه 31 شهریور 1398
به مناسبت هفته دولت صورت پذیرفت:

افتتاح 3 پروژه اشتغالزا و عام المنفعه ماسال با حضور سرپرست استانداری گیلان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/03 15:30 ویرایش : ‎1398/06/03 15:34 بازدید: 141

با حضور سرپرست استانداری گیلان، یک واحد اقامتی گردشگری، یک واحد بسته بندی مرغ و گوشت و خط انتقال آب کشاورزی در شهرستان ماسال به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ماسال، در دومین روز از هفته دولت، با حضور سرپرست استانداری گیلان 3 پروژه اشتغالزایی و عام المنفعه در شهرستان ماسال به بهره برداری رسید.
افتتاح واحد بسته بندی مرغ و گوشت دوله ملال اولین پروژه ای بود که با حضور دکتر زارع سرپرست استانداری گیلان با اعتبار 3 میلیارد و 850میلیون تومان و ظرفیت اشتغالزایی 15 نفر افتتاح شد. این واحد صنعتی در زمینه بسته بندی مرغ و بوقلمون فعالیت می کند و در صورت راه اندازی فازهای بعدی آن در بخش های بسته بندی گوشت و سالاد اولویه و کالباس امکان ظرفیت اشتغال مستقیم آن تا سقف 40 نفر هم وجود دارد.
خط انتقال آب کشاورزی دوله ملال با اعتبار 300 میلیون تومان از محل اعتبارات بحران دومین پروژه ای بود که به دست سرپرست استانداری گیلان به بهره برداری رسید و با افتتاح آن مشکل 200 هکتار از اراضی کشاورزی روستای دوله ملال که بر اثر تخریب بند انحرافی دوله ملال در سیل سال گذشته دچار مشکل شده بود رفع خواهد شد.
بهره برداری از هتل 3 ستاره آریانا در روستای گنذر بخش مرکزی ماسال با اعتبار 5 میلیارد تومان آخرین پروژه مورد افتتاح در دومین روز از هفته دولت بود که با افتتاح آن برای 12 نفر به صورت مستقیم و 10 نفر نیز به صورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد گردید. این هتل در زیربنایی به مساحت 1100 متر مربع و با ظرفیت 60 تخت با 18 اتاق در مسیر جاده ییلاقی ماسال احداث شده است.
شایان ذکر است این سومین هتلی است که از ابتدای سال جاری در سطح شهرستان ماسال به بهره برداری رسید و پیش بینی ها از افتتاح 8 هتل دیگر در سطح شهرستان تا پایان سال جاری حکایت دارد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی