یکشنبه 31 شهریور 1398

افتتاح پروژه های تقویت شبکه برق و آسفالت ماسال به مناسبت هفته دولت

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/06 16:13 بازدید: 145

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، 19 پروژه شبکه برق و آسفالت ماسال با حضور فرماندار ماسال و مدیر عامل شرکت توزیع برق گیلان به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ماسال، در پنجمین روز از هفته دولت 19 پروژه تقویت شبکه برق رسانی شهرستان ماسال به صورت نمادین در روستای درخانه ماسال به بهره برداری رسید. برای اجرای این پروژه ها که مراسم بهره برداری آن با حضور مهندس طالبی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان گیلان برگزار شد بالغ بر یک میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
افتتاح آسفالت معابر روستای طاسکوه بعد از افتتاح آسفالت معابر روستاهای شالکه و وردوم در روزهای پیشین هفته دولت، دومین پروژه ای بود که با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان ماسال به بهره برداری رسید. همچنین بعد از حل مشکلات پیش روی پروژه احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر ماسال، کلنگ آغاز عملیات اجرایی آن به دست فرماندار، شهردار و رئیس اداره آب و فاضلاب شهری ماسال به زمین زده شد.
عملیات اجرایی پروژه احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری ماسال در شرایطی آغاز گردید که با اجرای این پروژه 80 درصد از فاضلاب شهر ماسال تصفیه و به چرخه محیط زیست بازخواهد گشت و برای اجرای این پروژه بالغ بر 2 میلیارد تومان اعتبار هزینه خواهد شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی