رئیس جدید دامپزشکی ماسال معرفی شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/07/10 16:11 ویرایش : ‎1398/07/10 19:54 بازدید: 115

با حضور معاون فرماندار ماسال و مدیر کل دامپزشکی گیلان، دکتر زکیانی به عنوان رئیس جدید دامپزشکی ماسال معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ماسال، جعفر صفری معاون فرماندار ماسال در مراسم تودیع و معارفه رئیس دامپزشکی ماسال ضمن تشکر از زحمات آقای مهدیزادگان و تبریک انتصاب دکتر زکیانی، گفت: فرمانداری ماسال در درجه اول سعی خواهد کرد از ادارات در راستای ایفای وظایف محوله حمایت نماید و در کنار این حمایت با نظارت دقیق به دنبال افزایش اثربخشی و کارآیی در سطح ادارات هستیم.
صفری با اشاره به رشد چشمگیر شهرستان ماسال در زمینه گردشگری و حضور گردشگران در شهرستان، افزود: با توجه به این موضوع باید نظارت لازم در راستای حفظ سلامت گردشگران و مردم منطقه وجود داشته باشد.
وی با تاکید بر نظارت دقیق در زمینه فروش و عرضه محصولات دامی، اظهار داشت: برخورد قاطعانه با افرادی که سلامت مردم را با خطر مواجه می کنند باید در دستور کار قرار گیرد.
معاون فرماندار ماسال در ادامه ضمن خرسندی جهت معرفی نیرویی متخصص و آشنا با محیط ماسال به عنوان رئیس دامپزشکی ماسال، افزود: خوشحالیم که آقای مهدیزادگان ضمن شایسته بودن توانست در طول دوران مدیریتی خویش شایسته پروری را نیز در دستور کار خود قرار دهد و یکی از نیروهای خوب این اداره را به عنوان رئیس دامپزشکی شهرستان جایگزین خود گرداند.
در ادامه این نشست دکتر عاقبتی مدیر کل دامپزشکی گیلان نیز با بیان اینکه سازمان دامپزشکی به دنبال واگذاری خدمات به بخش خصوصی است ، افزود: وظیفه اصلی دامپزشکی نظارت بر بهداشت دام و عرضه آن است.
وی با اشاره به قطب بودن شهرستان ماسال در زمینه دامداری و پرورش ماهیان سردابی، ابراز امیدواری کرد: با معرفی رئیس جدید دامپزشکی شهرستان همچون گذشته شهرستان ماسال در زمینه دامپزشکی موفق و رو به بهبود عمل کند.
گفتنی است دکتر زکیانی پیش از این به عنوان معاون اداره دامپزشکی ماسال مشغول بوده است. شهرام مهدیزادگان نیز پس از 10 سال سکانداری اداره دامپزشکی شهرستان ماسال، به عنوان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان فومن معرفی خواهد شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی