تاکید معاون فرماندار ماسال بر لزوم آموزش مهارت های پیش و پس از ازدواج

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/07/16 18:53 ویرایش : ‎1398/07/16 18:56 بازدید: 89

معاون فرماندار ماسال با اشاره به افزایش میزان طلاق در جامعه، بر لزوم ارتقای آگاهی و مهارت های زندگی جوانان پیش و پس از ازدواج تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ماسال، جعفر صفری صبح امروز در مراسم افتتاح کارگاه آموزشی پیش از ازدواج جوانان شهرستان با بیان اینکه یکی از مهمترین و حساسترین تصمیم زندگی هر فردی ازدواج و انتخاب همسر می باشد، افزود: افرادی که در آستانه ازدواج قرار دارند در موقعیت بسیار مهمی قرار دارند که نیاز است با ارتقای اطلاعات و آگاهی های خود انتخابی صحیح و زندگی مشترک موفقی را پایه گذاری نمایند.
معاون فرماندار ماسال با اشاره به افزایش پروند های طلاق در دادگاه های خانواده، تصریح کرد: افرادی که امروز بر اثر اختلاف خانوادگی به دنبال جدایی هستند شاید روزی فکر این موضوع را هم نمی کردند که آن همه علاقه و صمیمیت اوایل ازدواج از بین برود و کارشان به جدایی ختم شود.
صفری چند سال ابتدایی هر زندگی مشترک را مهمترین لحظات عمر هر انسانی دانست و گفت: انسان خوشبخت کسی است که در تمام مراحل زندگی با همان احساس خوش ابتدای زندگی مشترک، زندگی خود را ادامه دهد.
وی ادامه داد: انسان هنرمند و فرد خوشبخت کسی است که اول از همه علایق و حساسیت های طرف مقابل خودش را به خوبی شناسایی نماید و همیشه سعی نماید خودرا به جای طرف مقابل بگذارد تا رفتار صحیحی را از خود ارائه دهد.
معاون فرماندار ماسال با تاکید بر لزوم پرهیز از لجبازی، تندخویی و واکنش سریع در فضای زندگی مشترک، گفت: هدف بزرگ زندگی حفظ زندگی و به هم نخوردن آن است و باید به این فکر کنیم که به خاطر مسائل کوچک و جزئی از این هدف بزرگ که همان تداوم زندگی مشترک و سعادتمندی است دست برنداریم.

دولت و ملت همدلی و همزبانی