پنجشنبه 2 خرداد 1398
فرماندار ماسال خبر داد:

اعزام 6 تیم ستاد بحران جهت جهت پیگیری مشکلات سیل زدگان شاندرمن

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/02 12:11 بازدید: 237

فرماندار ماسال از اعزام 6تیم  متشکل از اعضای ستاد بحران شهرستان، جهت بررسی خسارات  و پی گیری مشکلات مناطق سیل زده  بخش شاندرمن  خبر داد.

محمد جواد عامر با بیان اینکه در پی سیلاب روز گذشته به برخی مناطق ییلاقی از جمله دشته، سرخه سنگان، النزه، نمنمه پشت و رشته پشت خساراتی وارد شده است، افزود: به محض اطلاع از وقوع سیلاب ، جلسه ستاد بحران در محل بخشداری شاندرمن تشکیل شد و پس از آن اعضای ستاد بحران شهرستان از برخی از مناطق سیل زده بازدید نمودند.

وی ادامه داد: در پی جلسه ی شب گذشته، نشست اعضای ستاد بحران صبح امروز نیز در مکان فرمانداری ماسال برگزار شد که متعاقب آن اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان، در قالب 6 تیم جهت بررسی خسارات وارده و  پی گیری مشکلات سیل زدگان به این مناطق اعزام شدند.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان ماسال با اشاره به بررسی های اولیه ی به عمل آمده در خصوص خسارات سیل در مناطق ییلاقی شاندرمن، اظهار داشت: بنا به بررسی های اولیه خوشبختانه این سیل، صدمات جانی در پی نداشته است اما به برخی از گله های دام، راه های عشایری و مسکن دامداران منطقه آسیب وارد شده که میزان  دقیق خسارات پس از گزارش اکیپ های اعزامی به مناطق سیل زده اعلام خواهد شد.

فرماندار ماسال افزود: هم اکنون چندین دستگاه سنگین مکانیکی جهت بازگشایی راه های فرعی عشایری به این مناطق اعزام شده  که البته  با توجه به کمبود دستگاه های بیل مکانیکی از ستاد بحران استان نیز درخواست کمک کردیم تا عملیات امداد و بازگشایی مسیرهای عشایری با سرعت بیشتری صورت پذیرد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی