فرماندار ماسال خبر داد:

قریب به 11 میلیارد تومان تسهیلات به پروژه های اشتغالزای ماسال اختصاص می یابد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/23 07:47 بازدید: 260

فرماندار ماسال از اعطای 10 میلیارد و 920 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزا به 65 طرح  اشتغالزای شهرستان در سال جاری خبر داد.

محمد جواد عامر در جلسه ی کارگروه اشتغال این شهرستان با بیان اینکه ظرفیت خوبی جهت اشتغالزایی در شهرستان به ویژه در بخش گردشگری وجود دارد، افزود: در سال جاری 65 طرح اشتغالزایی با اعتبار 10 میلیارد و 920 میلیون تومان در قالب طرح های اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی جهت دریافت تسهیلات به بانک های عامل شهرستان معرفی شدند.

رئیس کرگروه اشتغال شهرستان ماسال،  بوم گردی و گردشگری را یکی از ظرفیت های بسیار تاثیر گذار جهت توسعه ی اقتصاد و ایجاد اشتغال برای جوانان شهرستان بر شمرد و خاطرنشان کرد: در  راستای  پذیرایی از میهمانان که هم دین و هم در ادبیات ما بسیار بر آن تاکید شده است، البته انتقادها و گله هایی نیز در زمینه ی رفتارهای سوء برخی از گردشگران وجود دارد که این یک مشکل فرهنگی است و باید راهکارهای مناسب فرهنگی برای آن در نظر گرفته شود.

عامر با تقدیر و تشکر از همه ی ادارات ذیربط در زمینه ی اجرای طرح بوم گردی، گفت: با تلاش های صورت گرفته بیش از 75 درصد از سهمیه ی شهرستان در زمینه ی طرح بوم گردی محقق شده است و امیدواریم با پی گیری ادارات مربوطه، روند اداری سیر پرونده های بوم گردی نیز به زودی تکمیل شود.

وی با اشاره به پی گیری های مشترک صورت پذیرفته با همراهی نماینده ی محترم شهرستان جهت سرمایه گذاری بنیاد برکت در شهرستان، اظهار داشت: با توجه به رایزنی های قبلی امیدواریم، تحولی در میزان درآمد مردم شهرستان ایجاد شود.

 

 

 

گالری عکس مرتبط کارگروه اشتغال
دولت و ملت همدلی و همزبانی