پنجشنبه 2 خرداد 1398

احداث 9 هتل در ماسال/ ماسال شهرستان برتر در اجرای طرح بوم گردی

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/24 11:46 بازدید: 314

فرماندار ماسال با تاکید بر لزوم توسعه ی زیرساخت های اقامتی متناسب با رشد چشمگیر گردشگران شهرستان گفت: در حال حاضر 9 هتل 4 ستاره و 3 ستاره درسطح شهرستان در حال احداث می باشد.

محمد جواد عامر در حاشیه ی بازدید از پروژه در حال احداث هتل چهار ستاره در بخش مرکزی ماسال با بیان اینکه در سالهای اخیر شاهد رشد چمشگیر ورود گردشگران به شهرستان بودیم، افزود: متاسفانه ظرفیت های اقامتی و گردشگری شهرستان، جوابگوی خیل مسافران و گردشگران، نبوده است.

وی با اشاره به اقدامات خوب صورت پذیرفته در راستای توسعه ی زیرساخت های گردشگری و  اماکن اقامتی تفریحی در سطح شهرستان، اظهار داشت: در حال حاضر 9 هتل با درجه بندی 4ستاره و 3 ستاره در نقاط مختلف شهرستان در حال احداث است که امیدواریم با بهره برداری از این هتل ها شاهد رفع مشکلات زیرساختی، توسعه ی اقتصاد و اشتغال در صنعت  گردشگری شهرستان باشیم.

فرماندار ماسال توسعه ی طرح های بوم گردی را یکی دیگر از راهکارهای افزایش زیرساخت گردشگری در شهرستان دانست و خاطرنشان کرد: شهرستان ماسال تا کنون با تشکیل 260 پرونده بوم گردی و تحقق 75 درصدی سهمیه ی خود، رتبه ی اول را در سطح استان در اجرای طرح بومگردی کسب نموده است.

عامر همچنین  در ادامه از مجتمع فرهنگی  آموزشی دانش ماسال  و بخش های مختلف آن نیز بازدید کرد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی