فرماندار ماسال در کارگروه اشتغال این شهرستان:

بانک ها، پرداخت تسهیلات اشتغالزایی را سرعت دهند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/20 12:52 بازدید: 177

فرماندار ماسال با انتقاد از کندی پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از سوی بانک های شهرستان بر لزوم  تسریع بانک ها در روند پرداخت این تسهیلات به متقاضیان  تاکید کرد.

محمد جواد عامر صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان ماسال که با حضور نماینده ی شهرستان های ماسالف تالش و رضوانشهر برگزارشد،  با انتقاد ازعملکرد برخی بانکها در زمینه پرداخت تسهیلات به متقاضیان گفت: خوشبختانه ما در بحث ارائه طرحها به بانکها رتبه نخست را داریم اما همین طرحها در بانکها و در مرحله پرداخت وضعیت خوبی ندارند.

وی با تاکید بر اهمیت حمایت از کارآفرینان، خطاب به مسئولین ادارت شهرستان گفت: هر جوانی که به واسطه این طرح های حمایتی از بیکاری نجات یابد، در نهایت تاثیرات مثبتش برای کل جامعه خواهد بود.

رئیس کارگروه اشتغال شهرستان ماسال  در ادامه از مدیران بانکهای عامل شهرستان خواست: در پرداخت به متقاضیان تسهیلات اشتغالزایی از سختگیریهای خود کاسته و انگیزه ها برای اشتغالزایی را افزایش دهند.

فرماندار ماسال خطاب به مدیران بانکها گفت: این موضوع باید سریعا مرتفع شود و دیگر بهانه ای برای تعویق این پرداختها را نخواهیم پذیرفت.

عامر با تاکید بر لزوم همکاری تنگاتنگ بانک ها جهت پرداخت این تسهیلات، تصریح کرد:  دستگاه های اجرایی به آمار بسنده نکرده و پیش از اینکه این طرحها به بانکهای عامل معرفی نمایند، کلیه نقصهای آن را شناسایی و برطرف کنند.

عامر در پایان، خاطر نشان کرد: از مسئولین انتظار داریم که احساس مسئولیت کرده و ببینند اگر در جایی کم کاری صورت گرفته، ورود کنند و دست مردم را بگیرند و به اجرای برنامه های دولت کمک کنند.

گالری عکس مرتبط کارگروه اشتغال
دولت و ملت همدلی و همزبانی