فرماندار ماسال، خواستار شد:

48 نقطه ی ضعیف شبکه تلفن همراه ماسال بهبود یابد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/21 11:38 بازدید: 176

فرماندار ماسال :28نقطه با آنتن دهی ضعیف و 20 نقطه فاقد آنتن دهی تلفن همراه در سطح شهرستان ماسال وجود دارد.

محمد جواد عامر عصر امروز در جلسه ی بررسی مشکلات مخابراتی و ارتباطی شهرستان ماسال که با حضور نماینده ی شهرستان و مدیران استانی مخابرات و ارتباطات برگزار شد،  با بیان اینکه این   شهرستان در  28 نقطه دارای ضعف آنتن دهی و 20نقطه فاقد آنتن دهی تلفن همراه است، افزود: انتظار داریم با همکاری شرکت مخابرات و تعامل سایر ادارات شهرستان ، شاهد بهبود وضعیت مخابراتی و ارتباطی  در سطح شهرستان باشیم.

وی ارتقای وضعیت امنیت را یکی از اثرات ارتقای وضعیت ارتباطی، عنوان کرد و گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری همواره تاکید دارند اگر امنیت نباشد، اقتصاد هم وجود نخواهد داشت، همچنین ارتقای وضعیت گردشگری نیز نیازمند امنیت است.

فرماندار ماسال گسترش اینترنت و فضای مجازی را یکی از زیربناهای اصلی توسعه جامعه امروز برشمرد و خاطرنشان کرد: امروز با خدمات دولت در حوزه دولت الکترونیک و سایر خدمات الکترونیکی, انتظار می رود نقاط ییلاقی و گردشگری  ماسال نیز از این نعمت برخوردار شوند.

عامر ادامه داد: در بخش تلفن ثابت نیز 16 منطقه در بخش های مرکزی و شاندرمن از وضعیت نامناسبی برخوردارند که امیدواریم با همکاری شرکت مخابرات  این مشکل نیز به زودی رفع شود.

وی اتصال کلیه ادارات شهرستان به شبکه دولت ، را از دیگر خدامت ارزنده ی دولت در راستای توسعه ی دولت الکترونیک بر شمرد و افزود: در بحث سامانه سیماک نیز به زودی نشستی با دهیاران شهرستان خواهیم داشت و در این راستا کلیه ی  دهیاری ها ی شهرستان به سامانه سیماک متصل می شوند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی