چهارشنبه 26 تیر 1398

تمجید معاون سیاسی استاندار از عملکرد فرماندار ماسال

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/08/14 09:20 ویرایش : ‎1397/08/14 09:21 بازدید: 209
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان در جلسه تکریم و معرفه بخشداران شاندرمن و مرکزی ماسال با بیان اینکه  حق هر فرمانداری است که همکاران خود را انتخاب نماید افزود:مهندس عامر یکی از بهترین فرمانداران استان است.
 جمشیدنژاد در مراسم تودیع و معارفه بخشداران شهرستان ماسال  با اشاره اتفاقات اخیر کشور و دسیسه های اقتصادی دشمنان گفت: 13 آبان ماه همواره روز مهمی برای کشور ما به شمار آمده است، امسال این روز مصادف شده با روز اجرای تحریمهای امریکا؛ خب، تحریمها به اجرا درآمد اما دیدیم، تاثیر آن چنانی نداشته است.
وی با بیان اینکه  اتفاقاتی که قرار بود امروز پیش بیاد، دو ماه پیش اتفاق افتاد و ما خیلی زودتر از اجرای تحریمها به استقبال آنها رفتیم، اظهار داشت: ما امروز شاهد اجرای دور جدید تحریمهای امریکا هستیم، اما تاثیر آن در مقایسه با اتفاقی که دو ماه گذشته رخ داد قابل مقایسه نیست؛ این نشان میدهد که بحث روانی تا چه میزان می تواند تاثیرگزار باشد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان افزود:: امید داریم با بسته های حمایتی که دولت برای حمایت از مردم در نظر گرفته روزها و شرایط سخت را سپری کنیم.
 جمشید نژاد با اشاره به  انتصاب بخشداران جدید در شهرستان ماسال افزود: ما در بحث توسعه، سخت افزارها را مد نظر قرار می دهیم، اما عامل اصلی توسعه، نیروی انسانی است و این تجربیاتی که این عزیزان داشته اند، قطعا بی نتیجه نخواهد ماند و در جاهای مناسب مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
وی یادآور شد: هر شخصی که به عنوان فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستانی استقرار پیدا می کند، می بایست تیم خود را با اهدافی که ترسیم می کند، مشخص نموده و این حق فرمانداران هست که با استقرارشان، همکاران خود را انتخاب نمایند تا بتوانند برنامه هایشان را پی بگیرند.
معاون استاندار گیلان در ادامه و در خصوص عملکرد فرماندار شهرستان ماسال گفت: مهندس عامر جز فرمانداران بسیارخوب ماست که در دغدغه داشتن، احساس نمودن  و درک مناسب از منطقه و مشکلات،  فعال بون در عرصه خدمت  و همچنین داشتن تجربیات مناسب در مجموعه مدیریتهای گذشته و همینطور تخصصی که دارند، بسیار با علاقه مندی و احساس مسئولیت مطالب شهرستان را پی می گیرند و امیدوار هستیم با ترکیب جدیدی که ایجاد می شود، شاهد تشدید این تلاش ها باشیم.
مهندس جمشید نژاد در پایان از زحمات بخشداران سابق شهرستان قدردانی کرده و همچنین برای بخشداران جدید ماسال آرزوی موفقیت کرد.
دولت و ملت همدلی و همزبانی