پنجشنبه 30 خرداد 1398
فرماندار ماسال در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر:

با همراهی مردم در چهل سالگی انقلاب امید دشمنان را به یاس تبدیل خواهیم نمود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/18 19:25 ویرایش : ‎1397/10/20 10:53 بازدید: 166

صبح امروز و با حضور فرماندار، امام جمعه، حجت الاسلام و المسلمین محمد لاکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات گیلان و مسئولین شهرستان ماسال و به صورت همزمان جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر  برگزار شد.

محمدجواد عامر، در این جلسه گفت: اکنون 40 سال از عمر انقلاب می گذرد و دشمن نقشه های فراوانی را در سر دارد که می بایست مراقب آنها باشیم.

عامر افزود: با تمام کارشکنی ها و تحریمهای ظالمانه ای که در سال جاری برای کشور عزیزمان در نظر گرفته شده، میزان پروژه های در دست افتتاح دهه فجر امسال به لحاظ ریالی از سالهای پیش سبقت گرفته است.

نماینده عالی دولت در شهرستان ماسال در ادامه با تاکید بر نقش مردم در راستای مبارزه با زیاده خواهی ابرقدرتها، ابراز امیدواری کرد: بار دیگر با حضور پرشور آنها در راهپیمایی 22 بهمن، امید دشمنان به یاس تبدیل شود.

فرماندار ماسال همچنین از مدیران شهرستان خواست: بر اساس آمار و اسنادی که در اداراتشان وجود دارد، عملکرد و خدمت چهل ساله پس از انقلاب را بررسی کرده و آنها را با مردم در میان بگذارند.

وی در پایان گفت: همه ی ما مسئولین وظیفه مهم خدمت رسانی به مردم را بیش از پیش بر عهده داریم و باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا در نهایت آنها از ما راضی باشند، زیرا رضایتمندی مردم پشتوانه اصلی انقلاب است.

دولت و ملت همدلی و همزبانی